All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Omán 2021/2022    >    

Dovolená v Ománu - leden 2022

Dovolená Omán v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Ománu v lednu 2022. Zájezdy Omán za nejvýhodnější ceny online.

Omán v lednu 2022

Al Falaj Hotel
★★★★
 
  • 21 290 Kč

Detail

Dovolená Muscat, v 4hvězdičkovém ubytování - Al Falaj Hotel s délkou 8 dní, v termínu 23. leden 2022 až 30. leden 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 21290 Kč.
Grand Hyatt Muscat Hotel
★★★★★
 
  • 25 090 Kč

Detail

Dovolená Muscat, v 5hvězdičkovém ubytování - Grand Hyatt Muscat Hotel s délkou 8 dní, v termínu 23. leden 2022 až 30. leden 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 25090 Kč.
Shangrila Barr Al Jissah Resort Al Bandar Hotel
★★★★★
 
  • 40 090 Kč

Detail

Dovolená Muscat, v 5hvězdičkovém ubytování - Shangrila Barr Al Jissah Resort Al Bandar Hotel s délkou 8 dní, v termínu 23. leden 2022 až 30. leden 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 40090 Kč.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Omán 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Ománu. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Ománu vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Ománu vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Ománu vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Ománu si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Ománu z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovensko leden, Slovinsko leden, Spojené arabské emiráty leden nebo například dovolenou Srí Lanka leden? Další možností je třeba Španělsko leden.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Ománu může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Ománu si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Ománu můžete také podle kvality: např Omán levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Ománu pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Omán nebo sekci dovolená s dětmi.