Omán - pobřeží

Červen v Ománu. ✅ Aktuální nabídka dovolené v Ománu v červnu 2019. ☀ Zájezdy do Ománu v červnu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

1Omán.cz    >    

Omán červen 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v Ománu v červnu 2019

Crowne Plaza Resort Salalah
Dovolená Omán 2019 - Salalah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Crowne Plaza Resort Salalah, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až sobota 6. červenec, s dopravou letecky, z letiště Mnichov, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 53100,- Kč.
 
Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa Al Waha
Dovolená Omán 2019 - Muscat v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa Al Waha, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až úterý 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 56880,- Kč.
 
Sifawy Boutique Hotel
Dovolená Omán 2019 - Muscat v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sifawy Boutique Hotel, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 28680,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Potápěčské centrum
  • Fitness
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Volejbal
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Omán podle měsíce odjezdu

Omán All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal